PRODUKTY      REFERENCE      OBJEDNÁVKA      O FIRMĚ      KONTAKT
     Nápověda-Help-FAQ    Webmail     Administrace     Download     

Programovani

Programování aplikací

Již od počtu 20 webových stránek výše je jejich údržba snažší a efektivnější, pokud je použita některá ze současných webových technologií dynamického zveřejňování údajů z databází. Pro tyto účely používáme jazyky PHP a ColdFusion. Abychom snížili cenu, nepoužíváme drahé databázové systémy, ale jejich srovnatelné varianty, které mají tu výhodu, ze jsou k dispozici zadarmo. Absolutní špičkou je databázový systém MySQL, který si postupem času získal své příznivce po celém světě. Naše webové aplikace pracující s databázemi jsou však naprogramovány tak, aby v případě nutnosti bylo kdykoliv možné přejít na jiný databázový systém (provést tzv. migraci dat).

Grafický design navrhuje, případně konzultuje profesionální grafik. Klientovi je při první konzultaci nabídnuto několik variant stránek a postupně je stanovena jednotná barevná kombinace, ve které se webové stránky budou dále realizovat. Pokud je to možné, dbáme na to, aby webová prezentace byla realizována ve firemních barvách, případně obsahovala minimálně jeden shodný grafický prvek.

Pro webové stránky používáme otevřené standardy (HTML, DHTML, XHTML, XML, JavaScript, PHP, MySQL). §

Jazyk PHP umožňuje vytvářet webové stránky, jejichž téměř libovolné parametry lze pro celý webový server změnit v jediném konfiguračním souboru, kde jsou definovány veškeré nutné proměnné (barvy, emailové adresy, apod.)

Redakční systém, který nabízíme našim klientum, umožňuje tzv. samoobslužnou správu webových stránek - klientův zaměstnanec, který má přístup do firemního webového redakčního systému, tak snadno může změnit data, jež jsou na webových stránkách uvedena. Tím zkracujeme na minimum dobu nutnou pro aktualizaci stránek.

 Nápověda-FAQ     Webmail     Administrace     
     Produkty     Reference     Objednávka     O firmě     Kontakt