PRODUKTY      REFERENCE      OBJEDNÁVKA      O FIRMĚ      KONTAKT
     Nápověda-Help-FAQ    Webmail     Administrace     Download     

Total CommanderNápověda k programu Total Commander


Nejdříve si musíme uložit všechny údaje pro připojení. Údaje zůstanou v nabídce uložené, stčí je tedy zadat jednou. Zvolte "NOVÉ PŘIPOJENÍ". A doplňte základní údaje tj. :

 • jméno relace (cokoli)
 • adresu ftp serveru (doporučujeme it-media.cz pak totiž bude ftp připojení funkční ještě před povolením provozu domény na www.lrr.cz. Prezenatci tak můžete nakopírovat ještě před spuštěním doménového jména)
 • jméno uživatele, standardně to je krácené jméno Vaší domény, např. gaz69.cz
 • heslo k ftp připojení (to můžete změnit v administraci
 • doplňte používat nebo nepoužívat pasivní režim. Toto záleží, pokud jste připojení a máte veřejnou IPadresu, nesmíte mít toto pole zaškrtnuté

 • Pokud již máme spojení uložené, označíme ho klikem myši a klikneme na tlačítko "PŘIPOJIT". Po kliknutí se začne uskutečňovat spojení. Pokud jste zadali špatné jméno nebo heslo budete vyzvání k opravě. Pozor tato se neuloží, je pouze použita pro aktuální spojení.

  Pokud jsme úspěšné připojeni objeví se v aktivním okně přehled souborů a dresářů. Můžete kopírovat dle libosti do vyčerpání kapacity a rychlosti Vaší linky.

  Pokud chceme změnit atributy/vlastnosti adresáře/souboru, označíme zvolený soubor/-y insertem a klikneme v menu na "SOUBORY", "ZMĚNA ATRIBUTŮ".

  Atributy si zde nastavíme dle libosti.

   Nápověda-FAQ     Webmail     Administrace     
       Produkty     Reference     Objednávka     O firmě     Kontakt